Podstrona: Życiorys naukowy / Wizytówka pracownika PRz

19-12-2017 r.

Stopień naukowy:

• 1995 - magister - Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Rzeszowie,
    2003 - doktor nauk matematycznych - Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie.

Specjalność naukowa:

• geometrczna teoria funkci analitycznych, matematyka dyskretna i teoria grafów.

Wykładane przedmioty:

• wstęp do logiki i teorii mnogości, wstęp do teorii funkcji zespolonych, analiza matematyczna, algebra, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka matematyczna

Przebieg pracy naukowej i zawodowej:

• 1994 - 1995 - asystent stażysta w Katedrze Matematyki Politechniki Rzeszowskiej,
    1995 - 2003 - asystent w Katedrze Matematyki Politechniki Rzeszowskiej,
    1996 - 1997 - asystent maklera papierów wartościowych, DM Penetrator S.A. w Krakowie, O/Rzeszów,
    1998 - 1999 - studia doktoranckie w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Śląskiego,
    2003 - 2016 - adiunkt w Katedrze Matematyki Politechniki Rzeszowskiej,
    2016 -          - adiunkt w Zakładzie Modelowania Matematycznego (WMiFS PRz).

Doświadczenie dydaktyczne:

• Politechnika Rzeszowska, od 1994, matematyka (logika i teoria mnogości, analiza zespolona, algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka matematyczna).

Powrót do listy aktualności